
Насосна станція Metabo HWW 6000/25 Inox (1.3 кВт, 6000 л/год) (600975000). Оригінал
- Нет в наличии
22 648 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насосна станція Metabo HWW 6000/25 Inox (1.3 кВт, 6000 л/год) (600975000). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18.9 кг |
| Высота всасывания | 8 м |
| Висота напору | 55 м |
| Габаритні розміри | 500x307x600 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Комплектация | зворотний клапан, ущільнювальна стрічка для різьблення |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Объем ресивера | 24 л |
| Мощность | 1300 Вт |
| Производительность | 6000 л/год |
| Резьба | внутрішнє різьблення 1" |
| Степень защиты | IP X4 |
| Тип колеса / кількість коліс | 5 |
| Тип жидкости | чиста вода |
| Давление | 5.5 бар |
- Цена: 22 648 ₴





