
Насосная станция Metabo HWW 3500/25 G (0.9 кВт, 3500 л/ч) (600981000)
- Нет в наличии
- Код: 600981000
9 701 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насосна станція Metabo HWW 3500/25 G (0.9 кВт, 3500 л/год) (600981000). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.9 кг |
| Высота всасывания | 8 м |
| Висота напору | 45 м |
| Габаритні розміри | 470x270x575 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Комплектация | зворотний клапан, ущільнювальна стрічка для різьблення |
| Матеріал корпуса | чугун, ресивера: сталь |
| Объем ресивера | 24 л |
| Мощность | 900 Вт |
| Производительность | 3500 л/год |
| Резьба | внутрішнє різьблення 1" |
| Степень защиты | IP X4 |
| Тип жидкости | чиста вода |
| Давление | 4.5 бар |
- Цена: 9 701 ₴



