
Електричний кущоріз Metabo HS 8875 (0.66 кВт, 750 мм) (608875000). Оригінал
- Нет в наличии
10 344 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний кущоріз Metabo HS 8875 (0.66 кВт, 750 мм) (608875000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 0.3 м |
| Длина ножа | 750 мм |
| Діаметр гілки | 34 мм |
| Комплектация | захист від зворотнього удару, захисний кожух для ножа |
| Кількість коливань / ходів | 2900 об/хв |
| Мощность | 660 Вт |
| Ширина різу | 26 мм |
- Цена: 10 344 ₴




