
Пряма шліфмашина Metabo GEP 710 Plus (0.71 кВт, 30500 об/хв) (0601220100). Оригінал
- Нет в наличии
10 867 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пряма шліфмашина Metabo GEP 710 Plus (0.71 кВт, 30500 об/хв) (0601220100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Комплектация | цанговий затиск (6 мм), захисний гумовий чохол редуктора, гайковий ключ |
| Мощность | 710 Вт |
| Цанговий патрон | 3 мм, 3.18 мм (⅛"), 6 мм, 6.35 мм (¼"), 8 мм |
| Скорость вращения вала | 10000-30500 об/хв |
- Цена: 10 867 ₴



