
Болгарка Metabo WEV 17-125 Quick Inox (1.7 кВт, 125 мм) (600517000)
- Нет в наличии
- Код: 600517000
10 519 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Metabo WEV 17-125 Quick Inox (1.7 кВт, 125 мм) (600517000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | регулювання обертів, плавний пуск, підтримка постійних обертів під навантаженням, антивібраційна функція |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, затискна гайка M-Quick, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 5 Н*м |
| Мощность | споживана 1700, віддавана 1040 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 2000-7600 об/хв |
- Цена: 10 519 ₴





