
Болгарка Metabo WEV 17-150 Quick (1.7 кВт, 150 мм) (600473000)
- Нет в наличии
- Код: 600473000
8 538 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфувальна машина Metabo WEV 17-150 Quick (1.7 кВт, 150 мм) (600473000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | регулювання обертів |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, затискна гайка M-Quick, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 4.3 Н*м |
| Мощность | 1700 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 2800-10000 об/хв |
- Цена: 8 538 ₴


