
Пневматичний пістолет для герметика Metabo DKP 310 (310 мл, 6 бар, 65 л/хв) (601573000). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 601573000
3 762 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичний пістолет для герметика Metabo DKP 310 (310 мл, 6 бар, 65 л/хв) (601573000). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.46 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр шлангу | рекомендований: 10 мм |
| Комплектация | вставний ніпель 1/4" EURO, вставний ніпель 1/4" ARO/Orion, вставний ніпель 1/4" |
| Объем | картриджа 310 мл |
| Розхід повітря | 65 л/хв |
| Давление | 6 бар |
- Цена: 3 762 ₴

