
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 Set (18 В, 2х2 А*год, 48 Н*м) (602207880). Оригінал
- Нет в наличии
8 503 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 Set (18 В, 2х2 А*год, 48 Н*м) (602207880). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 1.3 кг |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | швидкозажимний патрон, гачок, 2 акумулятори, зарядний пристрій, набір приладдя (74 шт.), пластиковий кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 24/48 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1-10 мм, безключовий, швидкозажимний |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-450/1600 об/хв |
- Цена: 8 503 ₴
