
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL I + кейс (18 В, без АКБ, 130 Н*м) (602358840). Оригінал
- Нет в наличии
15 718 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL I + кейс (18 В, без АКБ, 130 Н*м) (602358840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 68 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | швидкозажимні свердлильні патрони, тримачі інструментальних насадок, додаткова рукоятка, гачок для носіння на ремені і відділення для насадок, metaBOX 145 L |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 65/130 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, різьбовий, безключовий, швидкозажимний |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Скорость вращения вала | 0-550/2000 об/хв |
- Цена: 15 718 ₴



