
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LT 602102840 (18 В, без АКБ, 60 Н*м) (602102840). Оригінал
- Нет в наличии
9 627 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LT 602102840 (18 В, без АКБ, 60 Н*м) (602102840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | бічний тримач біти, гачок, вставка в кейс MetaLoc; без акумулятора і зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 34/60 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, безключовий, швидкозажимний |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Скорость вращения вала | 0 - 450/1600 об/хв |
- Цена: 9 627 ₴




