
Реверсивна віброплита Masalta MSH160-4 (6.5 к.с., 30.5 кН) (36803). Оригінал
- Нет в наличии
81 924 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Реверсивна віброплита Masalta MSH160-4 (6.5 к.с., 30.5 кН) (36803). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Masalta |
| Характеристики двигателя | |
| Марка двигателя | Honda GX200 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 146 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити платформи | 730x370 мм |
| Габаритні розміри | 860x570x930 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глубина погружения | 500 мм |
| Дополнительно | система зрошення – немає; вулканічний килимок – немає; захист двигуна від низького рівня масла – є; реверс – є; транспортувальні колеса - немає |
| Усилие | 30.5 кН |
| Объем двигателя | 163 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 3.1 л |
| Обрабатываемый материал | сталь |
| Мощность | 6.5 к.с. |
| Производительность | 570 кв.м/год |
| Система охлаждения | повітряне |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, OHV з верхнім розташуванням клапанів |
| Тип пуску | ручний стартер |
| Скорость передвижения | 15 м/хв |
- Цена: 81 924 ₴



