
Реверсивна віброплита Masalta MS250-4 (9 к.с., 35 кН) (37577). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 37577
92 111 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Реверсивна віброплита Masalta MS250-4 (9 к.с., 35 кН) (37577). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Masalta |
| Глубина уплотнения | 700 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Марка двигателя | Honda GX270 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 219 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити платформи | 890x600 мм |
| Габаритні розміри | 900x650x1500 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | транспортувальні колеса – ні; система зрошення – ні; вулканічний килимок – ні; захист двигуна від низького рівня масла – є; реверс - є |
| Усилие | 35 кН |
| Объем двигателя | 270 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 5.3 л |
| Обрабатываемый материал | сталь |
| Мощность | 9 к.с. |
| Производительность | 580 кв.м/год |
| Система охлаждения | повітряне |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, OHV з верхнім розташуванням клапанів |
| Тип пуску | ручний стартер |
| Скорость передвижения | 15 м/хв |
- Цена: 92 111 ₴
