
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LT BL + METABOX (18 В, 75 Н*м) (602325840). Оригінал
- Нет в наличии
12 593 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LT BL + METABOX (18 В, 75 Н*м) (602325840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | швидкозажимні свердлильні патрони, гачок для носіння на ремені і відділення для насадок, metaBOX 145; без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 34/75 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, безключовий |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0 - 600/2100 об/хв |
- Цена: 12 593 ₴






