
Акумуляторний пилосос Metabo AS 18 L PC (18 В, 5.2 А*год, 7.5 л) (602021000). Оригінал
- Нет в наличии
23 397 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний пилосос Metabo AS 18 L PC (18 В, 5.2 А*год, 7.5 л) (602021000). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5.2 А*год |
| Вес | 6.9 кг |
| Гарантія | 36 |
| Довжина шлангу | 3.5 м |
| Діаметр шлангу | 32 мм |
| Применение | для сухого прибирання |
| Комплектация | пилосос, шланг (Ø 27 мм / 3 м); войлочний фільтруючий мішок; всмоктувальна насадка (ширина 120 мм); насадка для швів; ремінь для перенесення; 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/5.2 А*год); зарядний пристрій |
| Пилозбірник | 7.5 л |
| Мощность всасывания | 2100 л/хв |
| Продуктивність всмоктування | 120 мБар |
| Тип аккумулятора | Li-Ion, 18 В |
| Фильтр | 3600 кв. см |
- Цена: 23 397 ₴



