
Бензопила Solo by AL-KO 6646-38 (2.72 к.с., 380 мм) (127520). Оригінал
- Нет в наличии
15 959 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила Solo by AL-KO 6646-38 (2.72 к.с., 380 мм) (127520). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.6 кг |
| Габарити полотна | 380 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | антивібраційна система / легкий старт / гальмо вибігання ланцюга / бічне натягування ланцюга / декомпресійний клапан |
| Крок зубців | 0.325" |
| Объем двигателя | 46.5 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.29 л |
| Объем топливного бака | 0.51 л |
| Мощность | 2.72 к.с. |
| Тип двигателя | бензиновий 2-т |
| Швидкість ланцюга | 25 м/с |
- Цена: 15 959 ₴

