
Акумуляторна газонокосарка Bosch Rotak 32 LI (36 В, 4 А*год, 320 мм) (0600885D06). Оригінал
- Нет в наличии
17 919 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Bosch Rotak 32 LI (36 В, 4 А*год, 320 мм) (0600885D06). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Висота обробки | 30-60 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | АКБ 36 V/4.0 Ah (F016800346), зарядний пристрій AL 36V-20 (2607226273) |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Площадь обработки | до 300 кв.м |
| Різальна система | роторний ніж |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 31 л |
| Тривалість заряджання акумулятора | 95 хв |
| Скорость вращения вала | 3700 об/хв |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 17 919 ₴









