
Нівелір лазерний Bosch Quigo III New (0603663521). Оригінал
- Нет в наличии
2 452 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нівелір лазерний Bosch Quigo III New (0603663521). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет лазера | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.27 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | батарейки 1.5 В LR03 (AAA) (2 шт.), тримач MM 2 (3603F92200), швидкозатискний адаптер |
| Лазерный диод | 635 нм, <1 мВт |
| Проекція | одночасно горизонтальний та вертикальний промені |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Температура експлуатації | +5...+40°С |
| Тип питания | 2х1.5 В LR03 (AAA) батарейки |
| Точність | ±0.8 мм/м |
| Время работы | более 5 ч |
| Час самонівелірування | до 6 с |
- Цена: 2 452 ₴



