
Перфоратор Makita HR2630 (800 Вт)
- Нет в наличии
- Код: HR2630
11 342 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Makita HR2630 (800 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.8 кг |
| Габаритні розміри | 361x77x209 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.4 Дж |
| Комплектация | додаткова ручка, обмежувач глибини, кейс |
| Количество ударов | 0-4600 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 800 Вт |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом і довбання |
| Скорость вращения вала | 0-1200 об/хв |
- Цена: 11 342 ₴


