
Перфоратор акумуляторний Makita DHR280Z (18 + 18 В, без АКБ). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DHR280Z
20 780 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор акумуляторний Makita DHR280Z (18 + 18 В, без АКБ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.9 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, регулювання обертів, антивібраційна система |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 28 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.8 Дж |
| Комплектация | обмежувач свердління, додаткова ручка |
| Количество ударов | 5000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-980 об/хв |
- Цена: 20 780 ₴

