
Угловая шлифмашина Bosch GWS 2200 Professional (2200 Вт, 180 мм) (06018C0320)
- Готово к отправке
- Код: 06018C0320
7 425 ₴
6 750 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Bosch GWS 2200 Professional (2200 Вт, 180 мм) (06018C0320). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 5.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 475x110x140 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | блокування кнопки увімкнення, обмеження подачі струму (плавний пуск) |
| Внешний диаметр | 180 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка (1602025030); затискна гайка (1603345043); захисний чохол (1619P15622); ключ на два отвори (1607950061); фланець (2605703014) |
| Мощность | 2200 Вт |
| Різьба шпинделя | M 14 |
| Скорость вращения вала | 8500 об/хв |
- Цена: 6 750 ₴






