
Електричний лобзик Bosch PST 650 (0.5 кВт, 3100 ход/хв) (06033A0720). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06033A0720
2 770 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний лобзик Bosch PST 650 (0.5 кВт, 3100 ход/хв) (06033A0720). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | 46 мм |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 65 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 10 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 4 мм |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | можливість роботи з пилососом; здув стружки з робочої поверхні; лінійне балансування Bosch Low Vibration; вимикач з можливістю фіксації у ввімкненому положенні |
| Комплектация | 1 пиляльне полотно по деревині Т 144D, пластиковий кейс, гарантійний талон, інструкція, упаковка |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Кількість коливань / ходів | 3100 ход/хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 500 Вт |
| Руків'я | D-подібне ергономічне |
| Ступені маятникового ходу | немає |
| Тип питания | мережевий |
| Тип крепежа | SDS |
- Цена: 2 770 ₴





