
Ексцентрикова шліфмашина Bosch PEX 220 A (0.22 кВт, 125 мм) (0603378020). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0603378020
3 772 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Bosch PEX 220 A (0.22 кВт, 125 мм) (0603378020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 1.25 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | 247х122х147 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | блок системи мікрофільтрації, 3 шліфлисти |
| Кількість коливань / ходів | 24000 ход/хв |
| Мощность | 220 Вт |
| Тип крепежа | Кріплення на липучку |
| Скорость вращения вала | 12000 об/хв |
- Цена: 3 772 ₴




