
Лазерний далекомір Bosch PLR 50 C (0.05-50 м) (0603672220). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0603672220
6 129 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний далекомір Bosch PLR 50 C (0.05-50 м) (0603672220). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне вимикання | 5 хв |
| Вес | 0.132 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | є Bluetooth |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | 3 батарейки 1.5 В (ААА), захисний чохол, ремінець на руку |
| Лазерный диод | 635 нм (червоний) |
| Напряжение питания | 3x1.5 В LR03 (AAA) |
| Проекція | 1 точкова |
| Рабочий диапазон | 0.05-50 м |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура експлуатації | від -10 до +40 °C |
| Точність | ±2 мм |
| Время измерения | 4 с |
- Цена: 6 129 ₴


