
Пила торцювальна Hyundai М 1500-210 EXPERT (1400 Вт). Оригінал
- Нет в наличии
4 436 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила торцювальна Hyundai М 1500-210 EXPERT (1400 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина різу | лівий різ 0-90° - 120х55 мм; лівий/правий різ 0-45° - 120х32 мм; лівий/правий різ 45° -45° - 80х32 мм; лівий різ 45-90° - 80х55 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Внешний диаметр | 210 мм |
| Комплектация | мішок для тирси; вугільні щітки; перехідне посадочне кільце; ключ; гарантійний талон; керівництво користувача |
| Кут нахилу / повороту | 90-45° |
| Мощность | 1400 Вт |
| Скорость вращения вала | 5000 об/хв |
| Ширина різу | 120 мм |
- Цена: 4 436 ₴




