
Перфоратор Hyundai H 1100 (1200 Вт)
- Готово к отправке
- Код: H 1100
2 792 ₴
2 449 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Hyundai H 1100 (1200 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | блокування вимикача |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 4 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка; обмежувач глибини; набір насадок (піка, долото, 3 свердла); гарантійний талон; керівництво користувача; пластиковий кейс |
| Количество ударов | 4300 уд/хв |
| Патрон | 13 мм, SDS-plus |
| Мощность | 1200 Вт |
| Режимы работы | свердління з ударом / свердління |
| Скорость вращения вала | 900 об/хв |
- Цена: 2 449 ₴



