
Перфоратор Hyundai H 550 (550 Вт)
- Готово к отправке
- Код: H 550
2 262 ₴
2 002 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Hyundai H 550 (550 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Вес | 2.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | блокування вимикача, обмежувач ходу |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 20 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 1.5 Дж |
| Комплектация | допоміжна рукоятка; покажчик рівня; свердло СДС 6х150 мм; свердло СДС 8х150 мм; свердло СДС 10х150; патрон 13 мм; перехідник; гарантійний талон; керівництво користувача; пластиковий кейс |
| Количество ударов | 5100 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus, 13 мм |
| Мощность | 550 Вт |
| Режимы работы | свердління з ударом / свердління |
| Скорость вращения вала | 1100 об/хв |
- Цена: 2 002 ₴
