
Дрель Hyundai D 650 (650 Вт)
- Готово к отправке
- Код: D 650
1 433 ₴
1 225 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль Hyundai D 650 (650 Вт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Количество ударов | 46500 уд/хв |
| Мощность | 650 Вт |
| Редуктор | 1-швидкісний |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
- Цена: 1 225 ₴

