
Дрель-шуруповерт Hyundai D350 (280 Вт, 24 Нм)
- Готово к отправке
- Код: D 350
1 531 ₴
1 392 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт Hyundai D350 (280 Вт, 24 Нм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 24 Нм |
| Мощность | 280 Вт |
| Редуктор | 2-швидкісний |
| Скорость вращения вала | 0-450/0-1350 об/хв |
- Цена: 1 392 ₴





