
Бензиновая цепная пила X 520 Hyundai (50 см)
- Готово к отправке
- Код: X 520
7 841 ₴
6 878 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила Hyundai X 520 (3.4 к.с., 500 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Вес | 7.88 кг |
| Уровень шума | 93 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити полотна | 500 мм |
| Габаритні розміри | 480х260х300 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | тип ланцюга: 0.325''LP-76, автоматичне змащення ланцюга, система полегшеного запуску easy start |
| Комплектация | шина, ланцюг, гарантійний талон, інструкція |
| Крок зубців | 0.325" |
| Количество звеньев | 76 шт. |
| Модель двигуна | IC53 |
| Объем двигателя | 53 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 260 мл |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Мощность | 3.4 к.с. |
| Тип двигателя | 2-х тактний |
| Тип пуску | електрозапуск |
| Швидкість ланцюга | 21.2 м/с |
| Скорость вращения вала | 11000 об/хв |
| Ширина паза | 1.5 мм |
- Цена: 6 878 ₴


