
Бензопила Hyundai X 420 (2.72 л.с., 400 мм)
- Готово к отправке
- Код: X 420
6 819 ₴
6 088 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила Hyundai X 420 (2.72 к.с., 400 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Вес | 6.5 кг |
| Уровень шума | 98.8 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | тип ланцюга: 3/8LP-57, автоматичне змащення ланцюга, система полегшеного запуску easy start |
| Комплектация | шина, ланцюг, гарантійний талон, інструкція |
| Крок зубців | 3/8" |
| Количество звеньев | 57 шт. |
| Модель двигуна | IC41 |
| Объем двигателя | 40 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 210 мл |
| Объем топливного бака | 0.26 л |
| Мощность | 2.72 к.с. |
| Тип двигателя | 2-х тактний |
| Швидкість ланцюга | 21 м/с |
| Скорость вращения вала | 11000 об/хв |
| Ширина паза | 1.3 мм |
- Цена: 6 088 ₴


