
Акумуляторна викрутка Hyundai A 3600Li (3.6 В, 1.3 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
988 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна викрутка Hyundai A 3600Li (3.6 В, 1.3 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.3 А/год |
| Вес | 0.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, підсвітка |
| Комплектация | зарядний пристрій; гарантійний талон; керівництво користувача; блістер |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 4 Н*м |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Патрон | 1/4 " |
| Тип двигателя | щітковий |
| Тип питания | від акумулятора |
| Тривалість заряджання акумулятора | 2 год |
| Скорость вращения вала | 200 об/хв |
- Цена: 988 ₴






