
Электрическая косилка LE 4210 Hyundai (1,8 кВт, 420 мм)
- Нет в наличии
- Код: LE 4210
9 810 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Hyundai LE 4210 (1.8 кВт, 420 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Габаритні розміри | 770х474х370 мм |
| Гарантія | 12 |
| Мощность | 1800 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | центральне регулювання висоти підстригання, 7 рівнів |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 50 л, комбінований |
| Ширина обработки | 420 мм |
- Цена: 9 810 ₴





