
Цепная бензопила Hyundai X 370 (2.04 л.с., 350 мм)
- Готово к отправке
- Код: X 370
6 501 ₴
5 857 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ланцюгова бензопила Hyundai X 370 (2.04 к.с., 350 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Вес | 4.5 кг |
| Уровень шума | 98.8 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити полотна | 350 мм |
| Габаритні розміри | 430х255х275 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | тип ланцюга 3/8LP-53, бічний натягувач ланцюга, гальмо ланцюга |
| Комплектация | шина, ланцюг |
| Крок зубців | 3/8" |
| Количество звеньев | 53 |
| Модель двигуна | IC39 |
| Объем двигателя | 37.2 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.21 л |
| Объем топливного бака | 0.26 л |
| Мощность | 2 к.с. |
| Тип двигателя | 2-х тактний |
| Швидкість ланцюга | 21 м/с |
| Скорость вращения вала | 11000 об/хв |
| Ширина паза | 1.3 мм |
- Цена: 5 857 ₴


