
Акумуляторна садова пила Bosch Keo (10.8 В, 1.5 А*год, 1600 ход/хв) (0600861900). Оригінал
- Нет в наличии
5 686 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна садова пила Bosch Keo (10.8 В, 1.5 А*год, 1600 ход/хв) (0600861900). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 20 мм |
| Вес | 1.05 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 80 мм |
| Комплектация | пильне полотно Top for Wood S644D, зарядний пристрій |
| Кількість коливань / ходів | 0-1600 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Тип крепежа | SDS |
| Время работы | 30-190 різів (в залежності від товщини матеріалу) |
- Цена: 5 686 ₴






