
Шланг поливальний Claber Aquaviva Plus 1/2" (25 м) (81869). Оригінал
- Нет в наличии
1 119 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шланг поливальний Claber Aquaviva Plus 1/2" (25 м) (81869). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Claber |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.25 кг |
| Довжина шлангу | 25 м |
| Диаметр | 1/2" |
| Материал | ПВХ |
| Покрытие | 3 шари |
| Температура використання | від -20 до +65°C |
| Давление | 4 бар |
- Цена: 1 119 ₴
