
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18 (18 В, 1.5 А*год) (06039C8001). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06039C8001
5 898 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18 (18 В, 1.5 А*год) (06039C8001). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Вес | 1.2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, регулювання величини крутного моменту |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | акумулятор, зарядний пристрій, подвійна біта |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 32 / 23 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Скорость вращения вала | 1450 об/хв |
- Цена: 5 898 ₴



