
Дрель ударная Bosch EasyImpact 600 (0.6 кВт) (0603133020)
- Готово к отправке
- Код: 0603133020
2 035 ₴
1 801 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударний Bosch EasyImpact 600 (0.6 кВт) (0603133020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 10 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 24 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини, чемодан |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 15 Н*м |
| Количество ударов | 45000 уд/хв |
| Патрон | 2-13 мм, швидкозатисний |
| Мощность | 600 Вт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
- Цена: 1 801 ₴




