
Цифровий детектор Bosch UniversalDetect (100 мм) (0603681300). Оригінал
- Нет в наличии
4 893 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цифровий детектор Bosch UniversalDetect (100 мм) (0603681300). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне вимикання | 5 хв |
| Вес | 0.34 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина виявлення дерева | до 25 мм |
| Глибина виявлення електропроводки | до 100 мм |
| Глибина виявлення міді | до 100 мм |
| Глибина виявлення сталі | до 100 мм |
| Обрабатываемый материал | метал, дерево, електропроводка |
| Тип питания | 4 х 1.5 В LR3 (AAA) |
| Точність | ±10 мм |
- Цена: 4 893 ₴



