
Штроборез Metabo MFE 40 (1.9 кВт, 125 мм) (604040510)
- Нет в наличии
- Код: 604040510
19 946 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штроборіз Metabo MFE 40 (1.9 кВт, 125 мм) (604040510). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 4.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Глибина різу | 10-40 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | захист від повторного пуску, плавний пуск, підтримка обертів під навантаженням |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.5 мм |
| Комплектация | розпірні кільця, затискна гайка, ріжковий ключ, пластиковий кофр |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 6 Н*м |
| Количество дисков | 3 шт. |
| Мощность | споживана 1900 Вт (віддавана 1120 Вт) |
| Тип питания | від мережі 220 В |
| Скорость вращения вала | 5000 об/хв |
| Ширина паза | 9 / 15.5 / 22 / 28.5 / 35 мм |
| Ширина різу | 9 / 15.5 / 22 / 28.5 / 35 мм |
- Цена: 19 946 ₴









