
Перфоратор Makita HR3541FC (0.85 кВт, 5.7 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: HR3541FC
33 905 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Makita HR3541FC (0.85 кВт, 5.7 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.6 кг |
| Габаритні розміри | 439x114x239 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | антивібраційна система, регулювання обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 35 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 35-90 мм |
| Энеpгия удаpа | 5.7 Дж |
| Комплектация | бічна рукоятка 135209-6, пластиковий кейс 824825-6, обмежувач глибини свердління 321248-4, мастило бля бурів 194683-7 |
| Количество ударов | 0-3300 уд/хв |
| Патрон | SDS-max |
| Мощность | 850 Вт |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом і довбання |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-630 об/хв |
- Цена: 33 905 ₴

