
Ударний акумуляторний шуруповерт Makita DHP485Z (18 В, без АКБ). Оригінал
- Нет в наличии
8 982 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ударний акумуляторний шуруповерт Makita DHP485Z (18 В, без АКБ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Габаритні розміри | 169x79x255 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 50 Н*м |
| Количество ударов | 30000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 1900 об/хв |
- Цена: 8 982 ₴


