
Акумуляторний кутовий шуруповерт Makita DA333DZ (10.8 В, без АКБ). Оригінал
- Нет в наличии
6 461 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний кутовий шуруповерт Makita DA333DZ (10.8 В, без АКБ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | 313x68x95 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 13 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | без зарядного пристрою і акумулятора |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 24 Н*м |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Патрон | 10 мм, швидкозатискний |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 1100 об/хв |
- Цена: 6 461 ₴



