
Акумуляторна ланцюгова пила Bosch UniversalChain 18 (18 В, 2.5 А*год, 200 мм) (06008B8000). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06008B8000
13 537 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Bosch UniversalChain 18 (18 В, 2.5 А*год, 200 мм) (06008B8000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.5 А*год |
| Вес | 3 кг |
| Габарити полотна | 200 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | акумулятор PBA 18 V 2,5 Ah W-B, зарядний пристрій AL 1830 CV, олива 80 мл, шина з ланцюгом, захисний футляр ланцюга |
| Крок зубців | 3/8" |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Об'єм оливного бака | 0.08 л |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Швидкість ланцюга | 4.5 м/с |
- Цена: 13 537 ₴




