
Акумуляторний лобзик Makita DJV182Z (18 В, без АКБ). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DJV182Z
15 791 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик Makita DJV182Z (18 В, без АКБ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 26 мм |
| Вес | 2 кг (без АКБ) |
| Габаритні розміри | 298x77x189 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 135 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 20 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Дополнительно | регулювання кількості ходів; безінструментальна заміна пиляльного полотна; світлодіодна підсвітка; можливість під'єднання пилососа |
| Комплектация | комплект пилок (дерево, метал), прозора насадка від сколів, патрубок для підключення пилососа, гарантійний талон, інструкція, коробка (АКБ і зарядний пристрій в комплект не входять) |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Кількість коливань / ходів | 800 - 3500 об./хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Підходить для | деревини, пластику, чорних та кольорових металів |
| Руків'я | D-подібне егрономічне |
| Ступені маятникового ходу | 4 |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип питания | акумуляторний |
- Цена: 15 791 ₴


