
Електрична газонокосарка Makita ELM3720 (1.4 кВт, 370 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: ELM3720
14 204 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Makita ELM3720 (1.4 кВт, 370 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20, 40, 55 мм |
| Габаритні розміри | 1230х380х1110 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина ножа | 370 мм |
| Дополнительно | викид трави в травозбірник, назад |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 178 мм |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 3 |
| Площадь обработки | 500 м² |
| Мощность | 1400 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | центральне |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 40 л |
| Скорость вращения вала | 3400 об/хв |
- Цена: 14 204 ₴






