
Скарифікатор Bosch UniversalRake 900 (0.9 кВт, 320 мм) (060088A001). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 060088A001
6 899 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скарифікатор Bosch UniversalRake 900 (0.9 кВт, 320 мм) (060088A001). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глубина обработки | -5 / 0 / +5 / +10 мм |
| Комплектация | зубці з пружинної сталі (F016800285) |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 900 Вт |
| Рабочая ширина | 320 мм |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 4 положення |
| травозбірник | 50 л |
- Цена: 6 899 ₴



