
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 34-150 (0.34 кВт, 150 мм) (0601372800). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0601372800
12 194 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 34-150 (0.34 кВт, 150 мм) (0601372800). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2 мм |
| Вес | 2.1 кг |
| Габаритні розміри | 315х150х190 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Комплектация | насадка для пилу 2600306007, паперовий пакет для пилу 2605411067, шліфувальний аркуш з кількома отворами C470 Best for Wood + Paint 120 (2608608X75), шліфувальна платформа 150 мм 2608601335 |
| Кількість коливань / ходів | 9000-24000 ход/хв |
| Мощность | 340 Вт |
| Тип крепежа | Кріплення на липучку |
| Скорость вращения вала | 4500-12000 об/хв |
- Цена: 12 194 ₴


