
Кутова шліфмашина Metabo WE 19-180 QUICK RT (1.9 кВт, 180 мм) (601088000). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 601088000
8 738 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Metabo WE 19-180 QUICK RT (1.9 кВт, 180 мм) (601088000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | є регулювання обертів, обмеження подачі струму (плавний пуск), система стабілізації обертів |
| Внешний диаметр | 180 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, затискна гайка M-Quick, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) |
| Мощность | 1900 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 2800-8200 об/хв |
- Цена: 8 738 ₴




