
Акумуляторна клейова ручка Bosch Gluey Lagoon Blue (1.2 В, 2х2.1 А*год, 150°C) (06032A2104). Оригінал
- Нет в наличии
2 451 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна клейова ручка Bosch Gluey Lagoon Blue (1.2 В, 2х2.1 А*год, 150°C) (06032A2104). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Диаметр стержня | 7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.1 А*год |
| Вес | 0.12 кг |
| Габаритні розміри | 195х25х29 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | захист від крапель |
| Комплектация | 2 акумулятори 1,2 В HR06 (AA), 5 блискучих, 7 кольорових та 8 прозорих стрижнів до клейового пістолета, USB-кабель, зарядний пристрій USB, картонна коробка |
| Напруга акумулятора | 2x1,2 В HR6 (AA) |
| Производительность | 2 г/хв |
| Робоча довжина | 200 мм |
| Температура використання | 150°C |
| Тип аккумулятора | лужна батарейка |
| Час нагрівання | 60 с |
- Цена: 2 451 ₴





