
Лазерный нивелир Bosch AdvancedLevel 360 + штатив (24 м) (0603663B04)
- Готово к отправке
- Код: 0603663B04
12 446 ₴
10 638 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір Bosch AdvancedLevel 360 + штатив (24 м) (0603663B04). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 0.52 кг |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Рабочий диапазон | 24 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 117х80х126 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | 4x1.5 В LR6 (AA) батареї, захисна сумка, штатив алюмінієвий 1.5 м |
| Лазерный диод | 500-540 нм |
| Проекція | 1 горизонтальна лінія, 2 вертикальні лініїї, 1 схил |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP64 |
| Тип питания | 4x1.5 В LR6 (AA) |
| Точность | ±0.4 мм/м |
- Цена: 10 638 ₴







